Projektowanie i Prowadzenie Kampanii AdWords z Bariball.

Wzmocnij pozycjonowanie strony kampanią linków sponsorowanych

Projektowanie i prowadzenie kampanii AdWords

Linki sponsorowane, projektowanie i prowadzenie kampanii (AdWords)

 

 

Zajmujemy się projektowaniem i prowadzeniem kampanii AdWords – kampanii linków sponsorowanych.

Linki sponsorowane wyświetlane są nad wynikami wyszukiwania organicznego (jako TOP3) bądź też z ich prawej trony w wyszukiwarce Google.

 

Kampanie AdWords są drugą - obok pozycjonowania - najbardziej skuteczną formą reklamy internetowej i powinny być stosowane jako wzmocnienie pozycjonowania strony, serwisu czy sklepu internetowego. Daje ono natychmiastowe efekty znakomicie uzupełniając się z pozycjonowaniem organicznym.

 

Zintegrowanie kampanii AdWords z usługą pozycjonowania pozwala na prowadzanie jeszcze bardziej efektywnej kampanii reklamowej – promocji w Internecie. Wynikiem takich działań jest zwiększenie ilości wejść na stronę oraz wzmocnienie działań marketingowych w internecie.

 

Korzyści z kampanii Google AdWords:

  • natychmiastowy efekt, wystarczy skonfigurować i uruchomić kampanię,
  • opłata za kliknięcia użytkowników, płacisz w momencie „kliknięcia” w reklamę przez użytkownika, wynikiem czego jest przejście na Twoją stronę internetową (samo wyświetlanie reklamy jest bezpłatne),
  • Kierowanie reklamy do odpowiedniej grupy docelowej pod względem: lokalizacji (kraju, województwa, miasta), zainteresowania, danych demograficznych (płeć, wiek) czy czasu wyświetlania (dni tygodnia, godziny),
  • Mierzalność efektów na każdym etapie prowadzenia kampanii AdWords, śledzenie osiąganych efektów, mierzenie konwersji,
  • Modyfikacja kampania w dowolnym momencie jej trwania w zakresie słów kluczowych, tekstów reklamowych, częstotliwości wyświetlania oraz pozostałych elementów kampanii.
  • Ogromny zasięg reklamy


Nie czekaj, skorzystaj z naszych usług i uzyskaj natychmiastowy efekt zaistnienia w Internecie jaki dają linki sponsorowane.