Cennik Pozycjonowania (Long Tail), Audytu (SEO), Tworzenia Stron, Linków AdWords.

Oferty szyjemy na miarę Naszego Klienta

Cennik

Każdego klienta traktujemy indywidualnie przygotowując ofertę cenową szytą na miarę każdej firmy. Podejście takie spowodowane jest dużym zróżnicowanie branż oraz konkurencyjnością każdej firmy w Internecie a co za tym idzie potrzebą zróżnicowanych nakładów niezbędnych do promowania strony, firmy w Internecie.

 

Pozycjonowanie:

Jak doświadczenie pokazuje najlepszy model rozliczeniowy dla klienta to model ryczałtowy – miesięczny, który umożliwia prowadzenie pełnego zakresu prac nad domeną. 
W modelu ryczałtowym zapewniamy:

  • audyt i opracowanie zaleceń do optymalizacji strony, serwisu czy sklepu które należy wykonać
  • dobór odpowiednich fraz związanych z działalnością firmy (keyword research)
  • pozycjonowanie szerokie dla bardzo dużej ilości fraz pozwalających na zwiększenie ruchu na stronie
  • comiesięczne raporty

Minimalna wartość opłaty ryczałtowej to 800 zł miesięcznie za pozycjonowanie fraz oraz od 1100 zł za pozycjonowanie fraz (pozycjonowanie szerokie), ostateczna wysokość opłaty uzależniona jest od wielu czynników m.in konkurencji, zakresu prac, okresu trwania umowy* itp.. .

 

Linki sponsorowane:

W kampaniach reklamowych Google AdWords klient płaci za wyniki tj. za kliknięcia wyświetlanych reklamach tekstowych czy graficznych. System ten pozwala na samodzielne określanie wielkości dziennych, miesięcznych wydatków na reklamy – my działamy według uzgodnionego z klientem budżetu. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje pozwalające nam na fachowe optymalizowanie i sprawdzanie parametrów kampanii AdWords naszych klientów – wszystko dla oszczędności czasu i pieniędzy!
Koszt zarządzania kampania AdWords przez agencję reklamową Bariball to 10-15% budżetu kampanii, jednak nie mniej niż 250 zł miesięcznie

 

Audyt i usługi doradcze

Doświadczenie pracowników Bariball pozwala nam określić w jaki sposób poprzez zmiany na stronie czy sklepie internetowym zwiększyć ilość odwiedzających ją klientów a przy tym przychodów firmy. 
Prowadzimy m.in. optymalizację stron pod kątem pozycjonowania, audyty optymalizacji, audyty pozycjonowania stron, badanie konkurencji.
Koszty usług doradczych, przeprowadzenia audytu uzależniony jest od stopnia ich złożoności i zaczyna się od 1000 zł dla stron firmowych oraz od 1500 zł dla sklepów internetowych.

 

Projektowanie stron internetowych opartych o system CMS

Koszt projektowania stron internetowych uzależniony jest od złożoności strony i kształtuje się od 2 500 zł do 20 000 zł

Sprawdź nasz już dziś a przekonasz się że warto

 

*

- wszystkie ceny są cenami netto

- minimalny okres trwania umowy to 6 lub 12 miesięcy w zależności od rodzaju strony